Våre Samarbeidspartnere: ny_logoer_gruppe_2019

Forhåndssalg av billetter klikk her: https://nordicblacktheatre.ticketco.events/

Høstens program er lagt, og vi
gleder oss til å presentere følgende:

 

SØNDAG 25. AUGUST kl. 20.00

Felleskonsert med Oslo Afro Arts Festival, Samspill og Kampenjazz

MOSAMBIQUE TRE feat. IVAN MAZUZE

Ivan Blomqvist: Keys og komposisjoner, Kristian B. Jacobsen: Bass, Henrik Lødøen: Trommer, Ivan Mazuze – Saksofon

SØNDAG 8. SEPTEMBER KL. 20.00

Hans Kjorstad: KORONA Plateslipp

Hans Kjorstad: fele, Frode Haltli: akkordeon, Håkon Thelin: kontrabass,  Jan Martin Gismervik :  trommer og vibrafon.

SØNDAG 15. SEPTEMBER KL. 20.00

Kjetil Husebø: Piano Transformed

Kjetil Husebø: Piano og elektronikk

SØNDAG 22. SEPTEMBER KL. 20.00

Anne Marie Giørtz Trio

Anne-Marie Giørtz: vokal, piano ,guzheng, logdrum, teboks,egg, klokkespill, m.m, Eivind Aarset: diverse gitarer, banjo, bass, logdrum, elektronikk, m.m, Peter Baden: diverse trommer, perkusjon, marimba, elektronikk,  kalimba, autoharpe, , synther,

SØNDAG 29. SEPTEMBER KL. 20.00

 i samarbeid med
ny_logo_samspill

               Majaz m/ Khaled Habib                 

Saleh Mahfoud: vokal /gitar, Rola Bakheet: voka, Michaela Antalova: trommer, Shble Saleem: oud, Khaled Habeeb: oud, Jamal El Attris :arabisk perkusjon, Jonas Cambien: synth, melodica og sax, Adrian Myhr: bass              

SØNDAG 6. OKTOBER KL. 20:00

Storaas/Yttredal Duo

Vigleik Storaas: Piano Tor Yttredal: Saxofon

SØNDAG 13. OKTOBER KL 20:00

 i samarbeid med
ny_logo_samspill

Udi Schlomo: The Diaspora House Project 

Udi Shlomo: Trommer, komposisjoner, arrangementer, Omri Abramov: Saxofoner, Jesse Schilderink: Saxofoner, Håvard Aufles: Piano, David Andersson: Bass

SØNDAG 20. OKTOBER KL. 20:00

Jo Skaansar «Fange av mi tid»

Ine Hoem: Vokal, Jo Skaansar: Bass, Helge Lien: Piano, Håkon M Johansen: trommer,

SØNDAG 27. OKTOBER KL 20:00

Moskus

Anja Lauvdal: piano og synth, Hans Hulbækmo: trommer, Fredrik Luhr Dietrichson: kontrabass

SØNDAG 3. NOVEMBER KL. 20:00

Maria Kannegaard Trio

Maria Kannegaard: Piano, Thomas Strønen: trommer, Ole Morten Vågan: bass

SØNDAG 10. NOVEMBER KL 20:00

Jonas Cambien Trio 

Jonas Cambien: piano, Andrè Roligheten: saxofoner, Andreas Wildhagen: Trommer

SØNDAG 17. NOVEMBER KL 20:00

Arild Andersen/Jan Erik Vold

Arild Andersen: Bass, Jan Erik Vold: poesi

                                 SØNDAG 24. NOVEMBER KL 20:00       

MIKOO  support Ung Vokal

Vojtech Prochazka: piano/synth, Fredrik Rasten: gitar, Ina Sagstuen: vokal og elektronikk, Michaela Antalová: Trommer og komposisjon

Ung Vokal ledes av Ingebjørg Loe Bjørnstad

SØNDAG 1. DESEMBER KL 20:00

Helge Lien trio + Tore Brunborg

Helge Lien: Piano, Mats Eilertsen: bass, Per Oddvar Johansen: trommer, Tore Brunborg: saxofon

SØNDAG 8. DESEMBER KL 20:00

Julekonsert under ledelse av

Ina Sagstuen